„Apple“ šoks į naujus vandenis - kurs savo žaidimų konsolę

Paskelbė:   Leonardas Sindaravičius | 2021-05-11
„Apple“ šoks į naujus vandenis - kurs savo žaidimų konsolę
0 Pasidalinimai
196 Peržiūros

Kompiuterinių žaidimų populiarumas pastaruoju metu tik kyla ir nesunku pastebėti kodėl - turime daugiau tam skirtų prietaisų, didelį skaičių įdomių ir kokybiškos grafikos žaidimų ir, visų svarbiausia, kone visi pasaulio gyventojai yra uždaryti savo namuose dėl COVID-19 pandemijos. Tai, kad žmonės ieško naujų hobių ir vaizdo žaidimai yra vienas populiariausių pasirinkimų liudija ir milžiniškas „Sony PlayStation 5“ populiarumas. Pasak tinklaraščio „WCCFTech“, iš virtualių pramogų pasipelnyti nori ir „Apple“, esą kurianti nešiojamą konsolę, kuri konkuruos su „Nintendo Switch“.

Iš charakteristikos pusės, „Apple“ naudos savo pačių sukurtą lustą bei galingą vaizdo procesorių su spindulio sekimo (angl. „ray tracing“) technologija, kurių temperatūra rūpinsis aukšto efektyvumo aušinimo sistema. Tikėtina, kad kompanijos laboratorijose dirbama ties keliais prototipais bei išskirtiniais žaidimais, kurių vystymui kompanija žada bendradarbiauti su gerai žinoma kompiuterinių žaidimų studija „Ubisoft“. Kada projektas išvys dienos šviesą ir ar tai iš viso įvyks šaltinis neatskleidžia - žinant „Apple“, projekto gali būti atsisakyta jo taip ir nepristačius publikai. Viliamės sulaukti daugiau detalių ateinančiuose kompanijos renginiuose.

Taip pat pranešama, kad „Apple“ nusprendė perkelti dalį savo išmaniųjų telefonų kamerų komponentų gamybos į Pietų Korėją. Iš dalies tai buvo neišvengiamas žingsnis, turint omenyje vis aštrėjančią mainų situaciją tarp JAV ir Kinijos. Pasakt portalo „Korea IT News“, vienas iš veiksnių, paskatinusių „Apple“ plėsti gamybą į Korėją buvo nutraukta sutartis su kinų kompanija „OFilm“, kuri anksčiau ir buvo atsakinga už telefonuose naudojamų kamerų dalis. Minėta kompanija pernai atsidūrė JAV prekybos departamento juodąjame sąraše - tai katalogas kompanijų, kurių produkciją draudžiama importuoti į Jungtines Amerikos Valstijas. Galbūt netrukus bus draudžiamas visų Kinijoje pagamintų prekių importas, prekyba ir net gamyba didžiausioje Azijos šalyje?

Dar kovo 16-ąją paskelbtame spaudos pranešime „OFilm“ minėjo, jog „tam tikra užsienio kompanija“ nusprendė nutraukti bendradarbiavimą. Nors silicio slėnio technologijų milžinės vardas nebuvo paminėtas tiesiogiai, yra žinoma, jog dėl sutarties su „Apple“ kinai gavo nemažai pelno. Dėl pasikeitusių aplinkybių „OFilm“ pardavė kamerų gamybos skyrių kitai kinų kompanijai „Wingtech“. Prieš vyriausybei paskelbiant sankcijas „Apple“ gavo kameros komponentų iš trijų skirtingų gamintojų - „OFilm“, „Sharp“ ir „LG Innotek“. Sklando gandai, kad kompanija ieško mažesnių kompanijų, kurios galėtų gaminti jutiklius bei optiką.

Paprastai stambios kompanijos būna itin atsargios su produkcijos partnerių pasirinkimu, dėl to šis procesas gali užtrukti iki poros metų. Tokiame versle negali pasitaikyti klaidų, tad svarbu gauti prototipus, atidžiai stebėti jų veikimą bei kokybę, analizuoti partnerių finansinę situaciją bei, jei viskas įvyksta sklandžiai, suderinti gamybos apimtį.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo