Ar dažnai valote savo išmanųjį telefoną? 23% amerikiečių to daryti nėra linkę

Ar dažnai valote savo išmanųjį telefoną? 23% amerikiečių to daryti nėra linkę

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-04-27, 00:32

Sunku būtų suabejoti, kad išmanusis telefonas yra pats populiariausias įrenginys pasaulyje, kurį turi kone kiekvienas iš mūsų. Tačiau kaip dažnai rūpinamės, jog jis būtų švarus? JAV atliktas tyrimas rodo, kad 23 proc. amerikiečių niekada gyvenime nėra valę savo telefono.

Remiantis apklausos rezultatais, paaiškėjo, kad mažiausiai dėmesio savo telefonams skiria moterys. Maždaug 26 proc. apklaustų moterų niekada nevalė savo išmaniojo, o tarp vyrų toks skaičius siekia 20 proc. Kaip teigia sveikatos apsauga besirūpinančios kompanijos, išmanieji telefonai gali taip tokių bakterijų kaip streptokokas ar stafilokokas platintojai. Būtent dėl šios priežasties reikėtų skirti ypatingą dėmesį savo mobiliam įrenginiui.

Atliekant šį tyrimą paaiškėjo ir daugiau įdomių detalių. Pavyzdžiui, kai abi mūsų rankos užimtos – 41 proc. žmonių savo telefoną įsidės į burną. Tokioje pačioje situacijoje net 51 proc. apklaustųjų patikino, jog raktus taip pat bent trumpam laiko burnoje. Ne išimtis yra ir banko kortelės (54 proc.) ir grynieji pinigai (34 proc.).

Dar pavojingesnis scenarijus – pasiimti su savimi telefoną į vonios kambarį. Remiantis apklausos rezultatais, net 88 proc. apklaustųjų turi tokį įprotį, o kaip žinia, vonios kambarys yra puiki terpė kaupti bakterijas. Teigiama, jog net 93 proc. tėvų yra linkę atsiliepti į telefonų skambučius net ir vonios kambaryje. Tiesa, tokį aukštą procentą lemia ir tai, jog mažamečius vaikus auginantys tėvai tualete ar vonios kambaryje slepiasi nuo streso.

Žinoma, ši statistika galbūt neatitinka mūsų įpročių, todėl tai gali atrodyti kiek kitaip. O Jūs valote savo telefoną? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose ir taip pat nepamirškite prabalsuoti mūsų apklausoje.

[poll id="11"]

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Linas

Nusiperku is lidlo serveteliu akiniam valyti. Nusivalau tuo paciu akinius ir telefona

Andrius

Geriausiai stabilizuoti verdant 10 minučių 100 °C vandenį. Dar geriau autoklave.

Jonas

Kuom geriau valyti telefona,suprantu sterelizuotom servetelims bet, esme kokiomis geriau servetelim valyti....

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas