„Huawei Mate 20 Pro“ pelnė GSMA geriausio telefono apdovanojimą

„Huawei Mate 20 Pro“ pelnė GSMA geriausio telefono apdovanojimą

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-04-27, 00:29

Barselonoje vykstanti išmaniųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2019“ artėja link pabaigos. Visi svarbiausi įrenginių pristatymai jau įvyko ir beliko išsiaiškinsiu geriausius. GSMA, kaip ir kasmet, surengė apdovanojimus, o geriausio telefono titulą šiemet laimėjo „Huawei Mate 20 Pro“ flagmanas.

Tai yra pirmas kartas, kai Kinijos milžinės „Huawei“ produktai laimi apdovanojimus MWC parodų metu, o džiaugsmo neslėpė ir kompanijos mobilių telefonų produktų linijos prezidentas He Gang. Pastarasis pasidžiaugė, jog „Huawei“ aplenkė tokius gamintojus kaip „Apple“, „Google“, „Samsung“ ir daugybę kitų gerai žinomų vardų.

„Norėčiau padėkoti GSMA už „Mate 20 Pro“ pripažinimą. „Mate 20“ serija paveldėjo inovatyvius kompanijus genus ir pasižymi galingomis technologijoms tam, kad suteikti vartotojams naujų patirčių. Vartotojų meilę šiai serijai puikiai atspindi ir puikūs pardavimai iškart po pristatymo. Mes ir toliau kursime produktus ir patirtis, kuriuos vartotojai taip myli per technologines naujoves“, - kalbėjo H.Gang.

1595244832

„Mate 20 Pro“ yra pirmasis kompanijos telefonas, kuriame naudojama naujos kartos 7 nm architektūros „Kirin 980“ platforma, išsiskirianti dvigubu neuroninio procesoriaus moduliu (NPU), kuris atveria dar didesnes dirbtinio intelekto galimybes: greičiau atpažįstama ir apdorojama informacija, identifikuojami vaizdai, parenkami fotografavimo režimai, o efektai net filmuojant pritaikomi realiu laiku. Dirbtinis intelektas užtikrina ir didesnį telefono našumą bei efektyvesnį energijos suvartojimą, kadangi jis seka programėlių naudojimo aktyvumą ir įpročius.

„Mate 20 Pro“ turi didžiulį 4200 mAh talpos akumuliatorių, kuris, lyginant su ankstesnės kartos „Mate 10“ telefonu, leidžia telefonu aktyviai naudotis iki 20 proc. daugiau laiko. „Supercharge“ funkcija leidžia per pusvalandį įkrauti 70 proc. akumuliatoriaus, taip pat įrenginys palaiko belaidžio įkrovimo funkciją. Maža to, ne tik patį telefoną galima įkrauti belaidžiu būdu, bet ir šiuo telefonu galima įkrauti kitus įrenginius (telefonus, laikrodžius ir kt.), kurie palaiko belaidžio įkrovimo funkciją – tam reikia aktyvuoti atgalinio krovimo funkciją.

Galinėje dalyje esanti triguba „Leica“ kamera turi 40 MP raiškos plataus kampo objektyvą, 8 MP raiškos telefoto objektyvą ir 20 MP raiškos itin plataus kampo objektyvą. Šis derinys leidžia trigubai priartinti vaizdą optiniu būdu, fotografuoti itin plataus kampo vaizdus, taip pat daryti „makro“ nuotraukas (vaizdas fokusuojamas nuo 2,5 cm atstumo). Taip pat telefono kamera siūlo daugybę fotografavimo ir filmavimo efektų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas