„MediaTek“ pristatė „Snapdragon“ konkurentus: naujieji „Dimensity“ bandys nustebinti daugelį

„MediaTek“ pristatė „Snapdragon“ konkurentus: naujieji „Dimensity“ bandys nustebinti daugelį

TopCom.lt

, atnaujinta 2021-04-27, 00:43

„MediaTek“ oficialiai paskelbė išleidusi dvi naujas mobiliąsias platformas. „Dimensity 1100“ pagamintas naudojant 6 nm procesų technologiją ir yra patobulinta versija ankstesnio bendrovės flagmano „Dimensity 1000“ versija. Antrasis debiutantas – „Dimensity 1200“ pasižymi dar didesne sparta ir iki 168 Hz ekranų atnaujinimo dažnio palaikymu.

Abu procesoriai pagaminti naudojant 6 nm procesų technologiją ir yra labai panašūs pagal savybes ir galimybes. „Dimensity 1100“ gavo keturis didelio našumo „Cortex-A78“ branduolius, kurių dažnis siekia 2,6 GHz, ir keturis energiją taupančius su 2,0 GHz dažniu.

Dimensity%201200

Tuo tarpu „Dimensity 1200“ vienas iš „Cortex-A78“ branduolių veikia padidintu 3,0 GHz dažniu. Abiem atvejais už grafiką yra atsakingas vaizdo greitintuvas „ARM Mali-G77 MC9“. „MediaTek“ praneša apie spindulių sekimo technologijos palaikymą abiejuose lustų rinkiniuose, tačiau neskelbia detalių.

Deklaruotas dviejų kanalų atminties UFS 3.1, „Wi-Fi 6“, „Bluetooth 5.2“ ir aparatinės įrangos dekodavimo AV1 palaikymas. Abiejuose debiutantuose įmontuoti 5G modemai, galintys veikti žemesniame nei 6 GHz dažnių diapazone, tačiau „mmWave 5G“ palaikymas nenumatytas.

Pagrindinis skirtumas tarp platformų yra galimos naudoti kameros ir ekranai. Taigi, “vyresnis” modelis gali dirbti su jutikliais, kurių skiriamoji geba siekia 200 megapikselių, ir ekranais, kurių „Quad HD +“ skiriamoji geba yra 90 Hz arba 168 Hz „Full HD +“ raiška.

„Dimensity 1100“ atveju deklaruojamas 108MP kamerų ir „Quad HD+“ ekranų su 90Hz arba „Full HD +“ su 144Hz dažniu palaikymas.

„MediaTek“ duomenimis, pirmieji įrenginiai, pagrįsti naujais procesoriais, bus išleisti iki pirmojo šių metų ketvirčio pabaigos. „Redmi“ ir „Realme“ jau paskelbė apie planus pagaminti išmaniuosius telefonus su šiais lustais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas