„Realme” nokautavo „Xiaomi”: pristatė galingiausią telefoną vos už €360

„Realme” nokautavo „Xiaomi”: pristatė galingiausią telefoną vos už €360

Ignas Petrikonis

, atnaujinta 2021-06-16, 14:07

„Realme“ prekės ženklas, dominuojantis įvairių Azijos topų pirmose vietose pagal parduodamų išmaniųjų telefonų skaičių, vis geriau tampa pažįstamas ir europiečiams. Iki šiol bendrovė praktiškai visą dėmesį buvo sutelkusi į biudžetinės ir vidutinės klasės įrenginius, tačiau jos pagrindinei konkurentei „Xiaomi” vis labiau žengiantį į premium segmentą, ten atsidurti nusprendė ir „Realme”. Vakar kompanija pristatė savo flagmaną „Realme GT”.

210304-191344

Kuo naujasis galiūnas iškart patraukia akį, yra šiek tiek mažesni korpuso matmenys, nei pagrindinių konkurentų iš „Xiaomi” stovyklos - 158.5 x 73.3 x 8.4mm. Įprastos „GT” versijos dizainas yra ganėtinai standartinis - nugarėlėje matomas stačiakampis kamerų modulis, o ją dengia spalvotas šviesą įvairiais kampais laužiantis stiklas.

Tačiau „Realme” šį telefoną mato kaip patį prabangiausią savo asortimente, todėl žada siūlyti specialią versiją, kurios galinė dalis bus geltonos odos su juoda juosta. Tenka sutikti, tokia išvaizda tikrai labai išskirtinė ir gerai reprezentuoja pačią įmonę, kadangi geltona yra jos logotipo spalva. Tiesa, odinis variantas 0,7mm storesnis už standartinį.

210304-191252

„Realme GT” ekranas taip pat šiek tiek mažesnis, nei įprasta - įstrižainė siekia neįprastus 6,43 colio. Visgi kokybei tai įtakos neturi - pasirinkta aukščiausios klasės „Samsung E4” AMOLED matrica, kurios rezoliucija atitinka FHD+ standartą, o atinaujinimo dažnis siekia 120Hz. Kairiajame viršutiniame ekrano kampe matome skylutės formos išpjovą.

Flagmanų tema pratęsiama ir viduje. Čia gamintojas sukrovė viską, ką geriausio šiuo metu galima rasti. Kalbame apie pajėgiausią „Snapdragon 888” lustą, 8 arba 12GB LPDDDR5 RAM bei 128 GB arba 256 GB UFS 3.1 standarto vidinės atminties, kuri neišplečiama išorine kortele. Žinoma, skaičiais neapsiribota - „Realme” nemažai kalbėjo apie įvairias optimizacijas, kurios „GT” leis kur kas greičiau atverti programėles, pasiekti didesnį kadrų per sekundę skaičių žaidimuose bei, geriau apdorojant vaizdo signalą, užfiksuoti geresnės kokybės nuotraukas.

210304-191421

„Realme GT” montuojami labai kokybiški stereo garsiakalbiai, išnaudojantys „Dolby Atmos” technologijos privalumus. Įdomu tai, kad išmaniojo vibracijos motoriukas praturtinti žaidimų patirtį įvairiais efektais - pavyzdžiui, leisti tikroviškiau pajusti sprogimą. Norite staigmenos? Šiame modelyje kažkokiu mistiniu būdu gamintojas sugebėjo įmontuoti 3,5mm ausinių jungtį, kas primena negyvėlio prikėlimą, tačiau galimai sugundys reikšmingą būsimų pirkėjų dalį.

Vis dėlto bene svarbiausia smulkmena yra 3D skysto aušinimo technologija, kuri didelio intensyvumo veiklos sąlygomis (pvz. žaidžiant žaidimus) gali telefono temperatūrą sumažinti net 15 laipsnių. Tai svarbu ne tik iš komforto perspektyvos, bet ir norint įkąsti konkurentams iš „Xiaomi” - „Mi 11” spėjo pagarsėti kaip linkęs kaisti ir dėl to sparčiai mažinti procesoriaus našumą.

210304-191726

Pereinant prie kamerų, jų nugarėlėje yra protingas kiekis - 3. Pagrindinis 64MP sensorius yra „Sony IMX682” f/1.89, itin plataus kampo kamera gali pasigirti 8MP rezoliucija, o paskutinė akis yra 2MP makro jutiklis. Asmenukes fiksuoja 16MP kamera.

Iš kitų specifikacijų galima paminėti dviejų SIM kortelių, 5G ryšio, naujausio Wi-Fi 6E standarto, Bluetooth 5.2, dviejų dažnių GPS ir NFC palaikymą. Išmaniojo ištvermę užtikrina 4500mAh baterija, aprūpinta 65W greitojo įkrovimo galimybe. Pastaroji leis akumuliatorių visiškai pripildyti vos per 35 minutes. Deja, belaidžiam įkrovimui gamintojas nusprendė pataupyti.

210304-191317

Tačiau bene labiausiai visiems rūpintis skaičius yra kaina ir jeigu atvirai, galima konstatuoti, kad „Realme” ją pavyko sumažinti iki dugno. Bazinis modelio variantas su 8GB RAM ir 128GB vidinės atminties Kinijos rinkoje tekainuoja 360 eurų, o už 12/256GB versija prašoma vos 420 eurų - norintiems varianto su odine nugarėle papildomai primokėti nereikės, kadangi ji laikoma tarsi dar vienu korpuso spalvos variantu. Tokia nedidelė kaina užkurs rimtą pirtį prieš savaitę pristatytam „Redmi K40 Pro” (plačiau apie jį skaitykite čia). Gaila, tačiau kol kas „Realme” neatskleidė, kada šis telefonas pasieks Vakarų šalių rinkas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Realme GT 5G

Realme GT 5G

6,43 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 birželis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas