„Samsung“ ruošia telefoną su naujuoju „Exynos“ procesoriumi: „Galaxy A21“ gali būti pigus įrenginys su 5G palaikymu

„Samsung“ ruošia telefoną su naujuoju „Exynos“ procesoriumi: „Galaxy A21“ gali būti pigus įrenginys su 5G palaikymu

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-04-27, 00:35

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje „Samsung“ per pastaruosius mėnesius pristatė daugybę naujų įrenginių. Gamintojas pristatė ne tik savo naujausius „Galaxy S20“ serijos flagmanus, tačiau ir nemažai vidutinės ar biudžetinės klasės telefonų. Internete jau kuris laikas sklinda kalbos ir apie „Galaxy A21“ modelį.

Jau kuris laikas sklinda kalbos, jog šis išmanusis telefonas turėtų būti pirmasis su naujuoju „Exynos 850“ procesoriumi. Dabar pradeda aiškėti, kad gali būti kiek kitaip. Pranešama, jog pirmiausia „Samsung“ gali pristatyti „Galaxy A21“ modelį, o kiek vėliau turėtų pasirodyti ir „Samsung Galaxy A21s“, kuris ir naudos naująjį Pietų Korėjos milžinės lustą.

1596896237

Kol kas apie patį „Galaxy A21s“ nėra žinoma daug. Kiek anksčiau buvo pasirodę gandų, jog šiame telefone rasime makro kamerą su 2 MP raiškos vaizdo jutikliu. Taip pat žinoma, kad telefonas galimai turės ir dvi atminties konfigūracijas – 32 GB arba 64 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti atminties kortele. „Samsung Galaxy A21s“ taip pat bus parduodamas keturių spalvų: juodos, baltos, mėlynos ir raudonos.

Prieš keletą savaičių buvo pasirodę ir informacijos apie šios būsimos „Samsung“ naujienos bateriją. Teigiama, jog jos talpa turėtų siekti 5000 mAh. Tai neturėtų stebinti, nes analogiškos talpos baterijas galima rasti ir „Galaxy A31“ bei „Galaxy M11“ modeliuose. Ganėtinai įdomi informacija apie „Galaxy A21s“ įrenginį pasirodė ir „Geekbench“ platformoje.

1592519014

Kaip galima matyti iš aukščiau esančios nuotraukos, „Samsung Galaxy A21s“ išmanusis telefonas bus žymimas „SM-A217F“ modelio pavadinimu. Nutekėjusi informacija atskleidžia ir tai, jog „Exynos 850“ turės aštuonis branduolius, tačiau žinomas tik bazinis 2,0 GHz taktinis dažnis. Deja, bet tai neatskleidžia daug informacijos apie naująjį „Samsung“ lustą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

AhA

Tai kad nera to 5G. Net 4G tarkim Tele2 sudinai traukia. Kol ta 5G idiegs dabar nusipirktas telefonas palaikantis 5G jau seniai bus siuksliu dezej ar kur stalciuj. Mobilaus rysio operatoriai net nesiruosia artimiausius kelis metus to 5G pletoti.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas