„Samsung” telefonų verslas išloš iš JAV sankcijų „Huawei”

„Samsung” telefonų verslas išloš iš JAV sankcijų „Huawei”

Gizmochina

, atnaujinta 2021-04-27, 00:36

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje „Samsung” pastaraisiais metais labai stipriai kovojo su antroje vietoje atsidūrusiu „Huawei” ir netgi bijojo netekti lyderio titulo. Vis dėlto praėjusiais metais Kinijos milžinei pritaikytos JAV sankcijos leido korėjiečiams šiek tiek atsipūsti.

Primename, kad Jungtinės Valstijos pratęsė sankcijas „Huawei” ir su ja susijusiomis įmonėmis dėl kaltinimų šnipinėjimu. Nors kompanija iš visų jėgų neigia visus kaltinimus, jos veikla išlieka labai komplikuota, o viską dar labiau pabloginti gali naujas draudimų paketas, kirsiantis kinams labai stipriai (plačiau skaitykite čia).

1024_2000

Pasak „NH Investment & Securities” analitiko, „Huawei” rinkos dalis pernai sumažėjo dėl „Google” paslaugų praradimo, tačiau netrukus gali išryškėti ir kita problema - dėl būtinybės gauti JAV licenciją su kompanija netrukus ryšius gali nutrukti ir vienas didžiausių procesorių gamintojų - „TSMC”, todėl gali kilti bėdų ir naujų telefonų gamyboje. Užtat iš šios situacijos daugiausia pasipelnė „Samsung”, kurios išmaniųjų telefonų verslas pradėjo augti.

Samsung-Russia-Logo-Feature

Tiesa, Pietų Korėjiečiams labiausiai sektis pradėjo ne Kinijoje ir kituose regionuose, kur „Google” paslaugos nėra populiarios, o Europoje.

Kita vertus, „Samsung” taip pat yra vienas pagrindinių įvairių išmaniųjų telefonų komponentų tiekėjų, tad jeigu „Huawei” privalės stabdyti įrenginių gamybą dėl procesorių trūkumo, „Samsung” gali prarasti „Huawei” užsakymus OLED ekranams, kameroms ir kitoms dalims.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas