Savaitės apklausos rezultatai: naujuosius „Huawei P40“ telefonus gali pirkti tik kompanijos gerbėjai

Savaitės apklausos rezultatai: naujuosius „Huawei P40“ telefonus gali pirkti tik kompanijos gerbėjai

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-04-27, 00:35

Kinijos kompanija „Huawei“ prieš daugiau nei savaitę oficialiai pristatė naujuosius „Huawei P40“ serijos išmaniuosius telefonus. Šio gamintojo produktai kasmet sulaukia vis daugiau ir daugiau dėmesio, tačiau vos prieš keletą dienų pristatyti įrenginiai daugumai iškėlė nemažai klausimų.

Nors išmanieji telefonai pasižymi išties puikiomis specifikacijomis, išsiskiria labai geromis fotografijos galimybės, tačiau daugiausiai abejonių kyla dėl naujųjų „Huawei“ flagmanų naudojimosi be „Google“ paslaugų paketo. Siekdami išsiaiškinti kaip tai vertina mūsų lankytojai, praėjusią savaitę surengėme apklausą.

Mūsų surengtoje apklausoje klausėme ar stipriai „Huawei P40“ serijos telefonų pardavimus Lietuvoje paveiks „Google“ paslaugų paketo nebuvimas. Rezultatus galite matyti žemiau ir akivaizdu, jog didžioji dalis balsavusių yra įsitikinę, kad tai gali turėti įtakos.

[poll id="20"]

32 proc. apklaustųjų mano, kad „Huawei P40“ serijos išmanieji telefonai sulauks dėmesio, tačiau jis bus išskirtinai iš šio gamintojo gerbėjų. 20 proc. balsavusių mano, kad Kinijos milžinė pajaus pardavimų sumažėjimą, tačiau telefonuose naudojama „AppGallery“ gali atstatyti balansą.

„Huawei“ ganėtinai intensyviai dirba ties tuo, jog jų sukurtoje programėlių parduotuvėje atsirastų vis daugiau vietiniai rinkai skirtų aplikacijų, tačiau reikia nepamiršti to, kad „Google“ programėlių mes ten bent jau kol kas tikrai nerasime. Žinoma, nuspėti kaip situacija vystysis toliau – itin sudėtinga. Ir būtent dėl to ganėtinai suprantama, jog 24 proc. balsavusių mano, kad ši serija gali patirti visišką fiasko.

Kol kas prognozuota „Huawei P40“ serijos išmaniųjų telefonų fiasko yra gerokai per anksti, nes šiuo metu dar nėra prasidėję oficialūs pardavimai, ir vyksta tik išankstiniai užsakymai, tačiau ar taip bus išties, greičiausiai pamatysime dar šią vasarą.

Negalime nepaminėti, jog nemažai apklaustųjų mano, kad visa ši situacija gali ir nepaveikti „Huawei“ naujausių telefonų pardavimų. 14 proc. yra įsitikinę, kad „Google“ programėlių alternatyvas galima rasti ir įvairiuose trečiųjų šalių puslapiuose, o 7 proc. kompensuoja aplikacijų nebuvimą išties puikiomis kamerų ir techninėmis savybėmis.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Mantas

Man problema motivacija moket kosmine kaina, todel galvoji labai gerai bus p30 pro kai tik 600 eur kaina pasieks 256 gb/8gb modelis

Tomas

Manau svarbiausias veiksnys bus kaina. Jei ji bus didesnė už 800 eur. pirks tik Huawei fanai. O su nuotraukomis 99 proc jų daromos dieną, tad mažai skirsis ar tai su biudžetiniu ar su flagmanu darytos.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas