Geriausias laikrodis vasarai: nesunaikinamas korpusas ir vos €28 kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-05-18
Geriausias laikrodis vasarai: nesunaikinamas korpusas ir vos €28 kaina
0 Pasidalinimai
761 Peržiūros

Ne paslaptis, kad daugumos mūsų gyvenimas neapsiriboja ėjimu į biurą, dėvint kostiumą ir rankoje nešantis puodelį kavos. Po darbo valandų arba savaitgaliais nevengiame nueiti į sporto salę, paplaukioti baseine, nudirbti lauko darbus, o gal netgi išsiruošti į žygį. Taigi, natūralu, jog tais momentais norime įrankių, kurie nepavestų ir savo darbą atliktų bet kokiomis sąlygomis. Būtent toks produktas yra „Kospet Raptor” išmanusis laikrodis, kurį gamintojas kūrė atsižvelgdamas į aktyviausių žmonių poreikius ir pasirūpino maksimalia kokybe.

Geriausia dalis yra tai, jog dabar paspaudę šią nuorodą „Kospet Raptor” galite įsigyti vos už 28,17 euro, o į šią kainą įskaičiuotas ir siuntimas. Dauguma šio produkto pirkėjų atsiliepimuose tai vadina vienu geriausių tvirto laikrodžio pasiūlymų rinkoje.

Daugiau apie „Kospet Raptor”

Kaip galima spėti, didžiausias „Kospet Raptor” privalumas yra jo dizainas. Laikrodis išoriškai šiek tiek primena legendinius „Casio G-Shock” ir pasižymi matomais varžteliais, įvairiais grioveliais ir sutvirtinimais. Tačiau tokia konstrukcija ne tik atrodo gražiai, bet ir turi funkcinę prasmę. „Kospet Raptor” turi IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą bei gali kuo puikiausiai veikti tiek prie -40, tiek prie +55 laipsnių Celsijaus temperatūros. Pridėkime dar ir tai, jog įrenginys 48h gali išverti druskingoje bei itin drėgnoje aplinkoje ir turėsime tikrą atsparumo čempioną. Taip, tai gali įrenginys už 28 eurus.

Tačiau atsparus korpusas nereiškia, jog „Kospet Raptor” bus nepatogus dėvėti. Orui pralaidi silikoninė apyrankė ir vos 47g svoris leis pamiršti, jog kažką esate užsisegęs ant riešo.

Priekinėje prietaiso dalyje montuojamas didelis 1,3 colio įstrižainės spalvotas ekranas, pasižymintis didele rezoliucija. Tai padės tikroviškai atrodyti net penkiasdešimčiai skirtingų ciferblatų stilių ir padės turinį įžiūrėti kur kas lengviau bei komfortiškiau.

Kalbant apie funkcijas, „Kospet Raptor” gali atlikti viską, ko iš jo tikimės. Jis skaičiuoja žingsnius, seka pulsą ir geba registruoti net 20 skirtingų sporto šakų treniruočių duomenis, įskaitant bėgimą, plaukimą, važiavimą dviračiu, kopimą į kalnus, futbolą ar tiesiog svorių kilnojimą. Na, o prijungus laikrodį prie telefono per Bluetooth atsiveria dar kitos galimybės. Įrenginys gali atvaizduoti pranešimus iš jūsų išmaniojo, rodyti orų prognozę, kontroliuoti muziką (perjungti ar sustabdyti dainą), sekti miegą, veikti kaip malonus žadintuvas ir dar daug visko.

„Kospet Raptor”, kaip ir būdinga tokio tipo produktui, gali pasigirti puikia baterija. Gamintojo duomenimis, naudojant įprastai, vieno įkrovimo pakaks 8-12 dienų, o nenaudojant - baterijos atsargos išseks tik po 30 dienų.

Kaip jau minėjome, dabar paspaudę šią nuorodą „Kospet Raptor” galite įsigyti vos už 28,17 euro, o į šią kainą įskaičiuotas ir siuntimas. Dauguma šio produkto pirkėjų atsiliepimuose tai vadina vienu geriausių tvirto laikrodžio pasiūlymų rinkoje. Dauguma šio produkto pirkėjų atsiliepimuose tai vadina vienu geriausių tvirto laikrodžio pasiūlymų rinkoje, ir, greičiausiai, pelnytai - sunku būtų surasti kažką, kas siūlytų tokį puikų atsparumą ir funkcijų rinkinį už tokią juokingą kainą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo