Tobulas kompiuteris vasarai ir kelionėms: nekainuoja nė €270 ir siūlo nesuvokiamai gerus parametrus

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-05-16
Tobulas kompiuteris vasarai ir kelionėms: nekainuoja nė €270 ir siūlo nesuvokiamai gerus parametrus
0 Pasidalinimai
774 Peržiūros

Kasdien vis šviesiau pradedanti šviesti saulė ir pamažu kylanti temperatūra skatina vis dažniau vakare ant sofos įsijungti išmanųjį ir pasidairyti, kur atostogauti. Tačiau planuojant kelionę svarbu ne tik išsirinkti kryptį, bet ir pasirūpinti atostogų priemonėmis. Viena svarbiausių jų neabejotinai yra lengvas nešiojamas kompiuteris, kuriuo galima sutvarkyti visus darbo reikalus, žiūrėti filmus ar tiesiog planuoti maršrutą, o grįžus namo - panaudoti ir kasdieniams darbams. Kaip tik tokį pasiūlymą šiandien ir turime savo skaitytojams.

Paspaudę šią nuorodą elegantišką „KUU Yobook” nešiojamą kompiuterį su 128GB SSD disku galite įsigyti vos už 265,18 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas greitas ir visų mokesčių išvengiantis pristatymas iš Vokietijos sandėlio.

Daugiau apie „KUU Yobook”

„KUU”, išleidusi ne vieną didelio populiarumo sulaukusi nešiojamą kompiuterį, kurdama „Yoobook” stengėsi suderinti su priešingus dalykus - portabilumą ir produktyvumą. Visa tai pavyko labai neprastai, kadangi prietaiso korpusas yra labai plonas, o to įspūdį dar labai sustiprina pleišto formą, kurią išpopuliarino „MacBook Air”. Tai leis kompiuterį sutalpinti bet kokiame krepšyje, o pusantrų nesiekiantis svoris vilios jį pasiimti visur, kur bevažiuotumėte.

Žvelgiant iš dizaino perspektyvos, „KUU Yobook” neprimena nieko, ką už panašią sumą rastume mūsų šalies prekybininkų parduotuvėse - sidabrinė korpuso spalva, pirštų antspaudų nerenkanti danga ir juoda ekrano rėmų spalva, juos vizualiai paslepianti, sukuria solidumo ir modernumo įspūdį. Kitaip tariant, galima būti ramiam, kad nereikės visą dieną žiūrėti į juodą plastiko dėžę.

Šis kompiuteris ypatingas ir tuo, jog nepaisant plono korpuso, jame kompanija pasirinko montuoti didelį 13,5 colio įstrižainės ekraną. Žodžiu, galėsite ne tik patogiai dirbti, bet ir jaukiai pažiūrėti filmą. Kalbant apie kokybę, stebėtina, jog tokiame nebrangiame prietaise įdiegta IPS technologijos matrica, suteikianti puikų šviesumą ir gerus matymo kampus. Jos raiška siekia net ne FullHD standartą, o 3000x2000, tad nematysite atskirų pikselių, kas itin pravers, jei kompiuteryje daug skaitote ar redaguojate dokumentus. Na, o maksimalų komfortą akims garantuos speciali atspindžius sugerianti danga. Sutikime, tikrai neblogas komplektas, kurio pavydėtų net ir brangesni įrenginiai.

Atidarius ekraną dėmesį patrauks ypatingai suprojektuota klaviatūra. Gamintojas džiaugiasi išnaudojęs kiekvieną korpuso milimetrą, todėl mygtukai yra maksimaliai dideli ir patogūs spausti. Be to, jie yra apšviesti, tad kompiuteriu patogiai galima dirbti naktį. Taip pat „KUU Yobook” nusipelno liaupsių už kelis lietimus vienu metu palaikančią liečiamąją aikštelę - ja naudotis bus daug patogiau, todėl galbūt galėsite su kompiuteriu nebesinešioti tradicinės pelės. Jame taip pat integruotas pirštų antspaudų skaitytuvas, tad nereikės suvedinėti kodo, kiekvienąkart atrakinant.

Kompiuterio viduje slepiasi „Intel J3710” procesorius, kurio taktinis dažnis siekia 2,64 GHz, o galia - kur kas didesnė, nei daugelyje konkurentų esančio „J3455”. Ką tai reiškia žmonių kalba? „KUU Yobook” visas kasdienes užduotis atliks su vėjeliu. Nesvarbu ar tai būtų nemažai naršyklės langų, daugybė „Office” dokumentų ar dar kokių kitų procesorių paprakaituoti verčiančių scenarijų, viskas veiks ir nestrigs. Taip pat galima paminėti dosnius 4GB RAM ir 128GB SSD diską. Pastarasis yra daugybę kartų greitesnis už panašiai kainuojančiuose kompiuteriuose montuojamus HDD kietuosius diskus, todėl „KUU Yobook” įsijungs vos per kelias sekundes, aplikacijas atvers akimirksniu be erzinančios pauzės ir panašiai.

Iš malonių dalykų galima paminėti dviejų dažnių Wi-Fi ac standarto palaikymą, kas leis džiaugtis sparčiu lietuvišku internetu - tai labai svarbu, kadangi šios kainų kategorijos prietaisai netgi neleidžia pagalvoti apie tokią prabangą.  Kitaip tariant, stringančius „Teams” ar „Zoom” skambučius galėsite pamiršti. Taip pat nemažas privalumas ir kokybiški, žemus dažnius puikiai perteikiantys garsiakalbiai, leidžiantys žiūrėti filmus be ausinių.

Nemažas pliusas ir kokybiški garsiakalbiai - „KUU Yobook” savininkams nereikės jaudintis, jei kažkur paliksite ausines.

Paskutinis svarbus aspektas - baterija. Dėl modernaus procesoriaus ir taupaus ekrano „KUU Yobook” vienu įkrovimu leidžia dirbti maždaug 8h, kas yra tikrai neblogas rezultatas.

Pasvėrus viską, „KUU Yobook” yra tiesiog nuostabus pirkinys ieškančiam nebrangaus darbinio arkliuko, kurio nereikėtų tausoti, tačiau jis puikiai susidorotų su visomis mums svarbiomis užduotimis. Norint surasti kažką panašaus mūsų šalies prekybininkų parduotuvėse reikėtų išleisti maždaug pusantro-du kartus didesnę sumą, tad griebkite šį kompiuterį, kol galite.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą elegantišką „KUU Yobook” nešiojamą kompiuterį su 128GB SSD disku galite įsigyti vos už 265,18 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas greitas ir visų mokesčių išvengiantis pristatymas iš Vokietijos sandėlio.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo