Dvejopi jausmai dėl „Apple“ renginio

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-11
Dvejopi jausmai dėl „Apple“ renginio
0 Pasidalinimai
557 Peržiūros

Jau pirmadienį, 20 valandą Lietuvos laiku įvyks itin laukiamas „Apple“ renginys.

Visi mes tikėjomės, kad bus pristatyti naujausi „iPhone" modeliai, „iPad", „Apple Watch", „AirTags" ir viskas apie ką kalbame jau nuo metų pradžios. Šiemet gandų ir nuomonių yra tiek, kad bendra vaizdą susidaryti kaip ir kas bus yra labai sunku. Paskutiniai gandai teigia, kad artėjantis renginys, bus skirtas pristatyti tik naujuosius „iPad ir „Apple Watch" modelius, bet logiškai mąstant, tai prasilenkia su realybe.

Gautame kvietime nurodoma, kad renginys truks dvi valandas. Dvi valandos pristatyti naują planšetę ir laikrodį? Dažniausiai jų pristatymai kartu sudėjus užtrukdavo apie 15 - 20 minučių, išskirtinai, jei labai nori gali išsiplėsti iki pusvalandžio, bet dvi valandos renginio, kurias žada „Apple“ atrodo perteklinės. Žinoma dviejų valandų įrašas kalendoriuje, nereiškia, kad visas dvi valandas ir vyks renginys.

Trumpiausią „Apple“ renginį turėjome, 2016 metų kovo mėn., kuomet renginys truko 1 valandą ir 3 minutes ir kurio metu buvo pristatytas senų „Apple“ įrenginių perdirbimo robotas, „iPhone SE", „iPad PRO", atnaujintas „Apple Watch" ir „Apple TV". Visą tai pristatė per kiek daugiau nei valandą. Ilgiausias „Apple“ renginys truko 2015 metais, Birželio mėn., ir tai buvo „WWDC" konferencija. Vidutiniškai „Apple“ renginiai trunka nuo pusantros, iki dviejų valandų, kuomet yra pristatoma visa linija naujų ir atnaujintų įrenginių. Tad kalendoriau įrašą teigiantį, kad renginys vyks dvi valandas galime laikyti tik kaip mūsų laiko rezervavimą ar laiko apvalinimą. Pats renginys gali trukti apie valandą ar pusantros.

Bet vis vien tai yra itin daug laiko tik dviem įrenginiam, tad realu, kad „Apple“ gal ir nepristatys naujausių „iPhone" modelių, bet pristatys tokius priedus kaip atnaujintą „Apple TV" ar naujus serialus ir filmus jų „TV" platformoje. Taip pat galima spėti, jog pamatysime atnaujintą ir mažesnį „HomePod Mini", išgirsime daugiau naujienų apie „Macbook" modelius su „Apple“ kurtais procesoriais. Ir žinoma „iPhone" turės būti paminėti arba kada galime tikėtis kito renginio ar kaip išvis bus, nes kasmetinio rudens renginio be naujausių „iPhone" tiesiog yra sunku įsivaizduoti. 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo