Naujasis „Call of Duty“ turėtų pasirodyti visai netrukus ir pasakoti istoriją apie Šaltąjį karą

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-13
Naujasis „Call of Duty“ turėtų pasirodyti visai netrukus ir pasakoti istoriją apie Šaltąjį karą
0 Pasidalinimai
394 Peržiūros

Paskutiniu metu nemažai vaizdo žaidimų kūrėjų savo franšizes leidžia kas pora metų, tačiau „Call of Duty“ savo fanus džiugina kasmetiniais projektais. Na ir dabar po truputį artėjame prie to laiko, kuomet turėtų būti pristatomas jų naujasis projektas. Šiuo metu nėra aišku į kurį pasaulio kraštą ir į kurį laikotarpį mus nukels „Activision“ ir „Infinity Ward“. 

Šiuo metu „Reddit“ ir kitose platformose vartotojai dažnai išreiškia savo nuomone, o atsižvelgiant į tai, kad paskutinį kartą praityje veiksmas vyko 2017 metų „Call of Duty: WWII“, galima teigti, kad šių metų pristatyme galime tikėtis istorinio kūrinio. Nuo 2017 sulaukėme dar 3 kompiuterinių ir vienos mobiliosios versijos, tačiau visose dalyse veiksmas vyko šiais laikais. Pasak pasirodžiusių gandų, naujasis „Activision“ projektas turėtų pasakoti Šaltojo karo laikų istoriją, galbūt tai būtų „Black Ops“ prikėlimas, nes būtent pirmoji šio žaidimo dalis buvo būtent apie tai. Šiuo metu yra oficialiai patvirtinta, kad nauja „Call of Duty“ versija yra kuriama „Treyarch“ ir „Raven Software“ įmonių ir turėtų būti pristatyta jau visai netrukus.

Beje, šiais metais pasirodęs „Call of Duty: Warzone“ tapo pasauliniu hitu ir greitai įsitvirtino esporto pasaulyje, todėl nėra realu, kad šiuo metu yra kuriamas panašaus tipo projektas. „Activision“ prezidentas Robertas Kostich teigia, kad „Warzone“ sėkmė lėmė juos pakeisti požiūrį į visą industriją. Naujasis žaidimas bus kitoks nei jo pirmtakai ir labiau įtraukiantis vartotoją, teigia Robert. O iš to galima spręsti, kad ryšys tarp „Warzone“ ir naujojo projekto bus palaikomas. Taip pat „Infinity Ward“ vienas iš pagrindinių kūrėjų Geoff‘as Smith‘as pasakė, kad „CoD: Warzone“ nebus pamirštas ir ateityje bus priderintas prie naujų serijos projektų.

Bet kokiu avėjų „Activision“ atstovai išsakė savo pareiškimą, o kol jie oficialiai nepristatys savo projekto, galime tik spėlioti kaip atrodys naujasis jų projektas. Galbūt jis mus nukels į praeitį, galbūt į ateitį ir reabilituos nepavykusį 2016 metų „CoD: Infinite Warfare“, ir sukurs futuristinę šaudyklę, kokios mes dar nesame matę. Na belieka tik laukti oficialių žinių iš kūrėjų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo