„PlayStation“ savininkų laukia geri metai: ką 2021-aisiais naujo pasiūlys „Sony“?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2021-03-06
„PlayStation“ savininkų laukia geri metai: ką 2021-aisiais naujo pasiūlys „Sony“?
0 Pasidalinimai
287 Peržiūros

2021-ieji metai bus tikrai gausūs vaizdo žaidimų mėgėjams, tačiau čia kaip visada labiausiai gali džiaugtis „Playstation“ savininkai, nes „Sony“ žada, kad išleis ne vieną aukšto lygio vaizdo žaidimą. Ši konsolė visada garsėjo savo ekskliuzyvų gausa, kurie paskutiniu metu vis dažniau tampa prieinami ir asmeninių kompiuterių savininkams. Šie metai galbūt atrodys šiek tiek kitaip nei seniau, nes kai kurie sąrašo žaidimai nebus tokie išskirtiniai, bet ir dabar jau yra aišku, kad tik vos keli iš jų pasieks „Xbox“ konsoles.

Praėjusį birželį „Sony“ pirmą kartą buvo oficialiai pristatyta „Playstation 5“ konsolė, o kartu ir krūva žaidimų, kurie veiks joje. Nuo to laiko nemažai iš jų neturi net realios išleidimo datos, bet jokių didžiulių nukėlimų be „Grand Turismo 7“ nebuvo paskelbta. Sprendžiant iš to, žemiau pateikiame sąrašą žaidimų, kurie yra numatyti šiems metams ir turėtų priversti spirgėti iš nekantrumo visus „Playstation 5“ savininkus.

„Deathloop“

„Arkane Studios“ ir „Bethesda“ bendras projektas „Playstation 5“ konsoles papildys jau gegužės 25-tą dieną. Pirmo asmens šaudyklė, kurioje veiksmo tikrai netrūks bus galima žaisti internete arba individualiai. Pastarajame režime bus suteikta galimybė įsikūnyti į herojų Colt, kurio užduotis bus pašalinti visus aštuonis taikinius iki dienos pabaigos. Atrodo, kad tai nėra sudėtinga, bet jam nuolatos trukdys kita žudikė Julianna, kuri visais įmanomais būdais bandys tam užkirsti kelią. Nepavykus to padaryti iki vidurnakčio, viskas atsinaujins ir reikės viską pradėti iš naujo.

Kiekviena nauja diena leis žaidėjams keisti strategiją, naudojant įvairiausią ginklų arsenalą ir kelionės maršrutą ir t.t.. Savaime suprantama, kad patogiausias būdas tai padaryti yra paslapčiomis, bet reikia suprasti, jog laikas šiame žaidime tikrai nėra sąjungininkas. „Deathloop“ bus prieinamas ir asmeninių kompiuterių vartotojams, o „Xbox“ tik po metų, tiksliau 2022-ųjų gegužės 22-tą dieną.

Ratchet And Clank: Rift Apart“

Šis „Playstation 5“ ekskliuzyvas yra 2013-ųjų „Ratchet & Clank: Into the Nexus“ tęsinys. Pirmą kartą pristatytas dar pernai birželį, šio žaidimo kūrėjai žada išnaudoti daugybę naujojo „Playstation 5“ galimybių: naująjį „SSD“ diską, „DualSense“ pultą ir t.t.. Ratchet ir Clank iššūkiai sustabdyti piktojo imperatoriaus planą užkariauti visatą atrodys tikrai įspūdingai ne tik dėl grafikos, bet ir dėl galimybės keliauti per visas visatas akimirksniu. Taip pat bus papildytas unikalus herojaus ginklų sąrašas ir neretas iš jų prieštarauja logikai, bet vis tiek jie atrodo velniškai smagiai.

Naujausias „Insomniac“ projektas prekyboje pasirodys jau birželio 11-tą dieną ir pademonstruos ką gali naujoji „Playstation“ konsolė. Tai yra jau antrasis šios studijos žaidimas, tačiau priešingai, nei „Spider-Man: Miles Morales“, „Ratchet & Clank: Rift Apart“ jau nebeveiks su senos kartos, tai yra „Playstation 4“ konsolėmis.

„Returnal“

„Housemarque“ trečio asmens šaudyklė, kuri taip pat bus skirta išskirtinai „Playstation 5“ konsolei. Tai yra visiškai unikalus projektas, kuris taip pat savaip išnaudos naujojo kompiuterio galimybes, bet vis dar nėra aišku kaip tai bus padaryta. Čia bus leista įsikūnyti į astronautės Selena kailį, kuri po erdvėlaivio avarijos nusileido ateivių planetoje Atropos. Žaidėjams čia reikės išgyventi priešiškai nusiteikusioje žemėje, kuri nuolatos keičiasi ir tobulėja. Panašiai kaip ir „Deathloop“, čia kiekvieną kartą herojai mirus aplinka pasikeičia, o tai reiškia, kad priešai gali pasirodyti kitose vietose bei keliai, kurie kažkada buvo saugūs gali būti pražūtingi.

„Returnal“ kūrėjai žada greitą ir rizikingą su gilia istorija žaidimą, kuriame istorija bus pasakojama ne 15 minučių trukmės dialogais, bet aplinkos pasikeitimais. Šis projektas prekyboje pasirodys jau balandžio 30-tą dieną.

„Horizon: Forbidden West“

Originalusis „Horizon“ iki šiol yra vienas iš sėkmingiausių „Platstation 4“ eksperimentų, kurį nuo praėjusios vasaros gali išbandyti ir asmeninių kompiuterių savininkai. Šiais metais žadamas Aloy nuotykių tęsinys, kuris buvo pristatytas dar praėjusį birželį, o šį kartą istorija nukels heroję į  vakarinę Jungtinių Amerikos Valstijų pusę, kurioje jai ir vėl reikės sustabdyti paslaptingą jėgą, kuri grasina žmonijos išlikimui. Kaip visada, suniokoti miestai ir milžiniškos dinozaurus ir drakonus primenančios mašinos tikrai dar kartą užgniauš kvapą, o jų kaip žada kūrėjai bus pridėta dar daugiau.

„Horizon: Forbiden West“ planuojamas išleisti iki šių didžiųjų metų švenčių, tačiau tiksli data vis dar nėra žinoma. Šis žaidimas, priešingai nei „Ratchet & Clank: Rift Apart“ ir „Returnal“ bus prieinamas ir „Playstation 4“ konsolėse, tačiau vis tiek įspūdingiausiai jis atrodys „Playstation 5“ konsolėje su „DualSense“ pultu rankoje.  

„GhostWire: Tokyo“

Naujausias „The Evil Within 2“ kūrėjų „Tango Gameworks“ projektas yra reklamuojamas kaip išskirtinis „Playstation 5“ žaidimas, tačiau jau dabar aišku, kad anksčiau ar vėliau juo mėgautis galės ir asmeninių kompiuterių savininkai. Šiuo metu nėra žinoma jo išleidimo data, bet greičiausiai jis pasirodys iki šių metų pabaigos. Pirmą kartą dar pernai birželį per pirmąją demonstraciją jis iš karto pritraukė visų dėmesį savo išskirtiniu stiliumi. Trumpas pristatomasis klipas tarsi parodė, ko iš jo galima tikėtis, nes jau iš pavadinimo yra galima suprasti, kad veiksmas vyks Tokijuje, kurioje staiga beveik visi gyventojai pradingo ir dabar Japonijos sostinės tamsios gatvės yra pripildytos į „Slenderman“ panašių šmėklų.

Klipe yra demonstruojamas kontrastas tarp ryškių neoninių šviesų ir tamsių, pabaisų pripildytų, gatvių, o jos tikrai sukuria unikalią atmosferą, kurios tikriausiai neatkartos niekas. Patys kūrėjai teigia, kad žaidėjams bus suteikiamos galios, kurios leis pasijusti „šešėlių kariu-egzorcistu“ ir iš trumpo įrašo projektas tikrai suteikia tokį jausmą.

„God Of War: Ragnarok“

Projektas, kurį šiuo metu supa daugiau klausimų, o ne atsakymų. Rugsėjį pristatytas trumpas klipas neparodė praktiškai nieko be logotipo, kelių žodžių, trumpo dialogo ir šių metų datos, tačiau jeigu reikėtų statyti už geriausią „Playstation 5“ žaidimą, mano balsas atitektų būtent jam. Iš „2021“ galima spręsti, kad greičiausiai jis bus pademonstruotas, o ne išleistas šiais metais, nes panašu, kad iki galutinio produkto „Santa Monica Studios“ yra dar labai toli. Per visą šį laiką nebuvo pateikta daugiau informacijos apie jį, tačiau ištikimiausi fanai nuolatos spekuliuoja, kas bus pasiūlyta naujojoje „God of War“ versijoje.

Pavadinimas „Raganrok“ yra tikrai žinomas skandinavų kultūroje, kurioje jis reiškia pasaulių pabaigą. Galima spėti, kad tai bus paskutinė šios franšizės dalis arba tiesiog Midgardo arba dažniau pavadinimo Manheimo paskutinių dienų pasakojimas. Sprendžiant iš slaptos 2018-ųjų „God of War“ pabaigos, kurioje pasirodė griaustinio dievo Toro siluetas, galima spręsti, kad karo dievo laukia vienas iš rimčiausių išbandymų per visą 15-kos metų žaidimo istoriją. Kad ir kaip ten bebūtų, bet kol kūrėjai nepatvirtino jokios informacijos galima tik spekuliuoti ir laukti atsakymo iš jų. Šiuo metu yra žinoma, kad jis pasirodys ir „Playstation 4“ ir „Playstation 5“ konsolėse, o tai reiškia, kad jo išleidimo dienos tikrai nereikės laukti dar kokius penkis metus.

 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo