Aiškėja naujojo „Honor“ flagmano kamerų dizaino detalės, tačiau pagrindinė problema išlieka ta pati

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-05-11
Aiškėja naujojo „Honor“ flagmano kamerų dizaino detalės, tačiau pagrindinė problema išlieka ta pati
0 Pasidalinimai
289 Peržiūros

Kompanija „Honor” buvo įkurta 2013 metais ir priklausė „Huawei“, kaip dukterinė įmonė. „Honor“ daugiausia specializavosi vidutinės klasės išmaniųjų telefonų gamyboje ir buvo tarsi šiek tiek pigesnė „Huawei” įrenginių alternatyva. Tačiau 2020 metais dėl Covid-19 pandemijos ir JAV įvestų sankcijų, „Huawei“ buvo priversta parduoti „Honor“ kitai kinų įmonei „Shenzhen Zhixin New Information Technology Co, Ltd“.

Nuo to laiko bendrovė išleido keletą naujų išmaniųjų telefonų, o pastaruoju metu dirba ir prie dar vienos naujienos. Dar balandžio mėnesį internete buvo pasirodžiusi pirmoji informacija apie naująjį „Honor 50“ modelį, o šiandien turime ir naujų gandų. Šįsyk pasklido įrenginio nugarėlės nuotraukos, kurios atskleidžia ganėtinai įdomų kamerų dizainą.

Kaip galite matyti iš aukščiau pateiktos nuotraukos, naujasis „Honor“ išmanusis telefonas turės trigubą kamerą, o antrajame apskritime – dvigubas sensorius, iš kurių vienas bus periskopinis. Tikėtina, kad be pastarojo ir pagrindinio kameros objektyvo, „Honor 50“ taip pat turės ir plataus kampo kamerą.

Tiesa, kol kas išlieka neaišku ar tai bus bazinis „Honor 50“ serijos modelis. Kaip žinia, Kinijos bendrovė gali pristatyti ne vieną šios linijos produktą, kas iš esmės yra visiškai įprasta praktika. Tikėtina, kad „Honor“ gali pademonstruoti ir „50 Pro“ ir „50 Pro+“ modelius. Jeigu išties taip įvyktų, tuomet būtent toks kamerų modulis būtų įmontuotas į vieno iš šių variantų nugarėlę, o „Honor 50“ turėtų kiek paprastesnį variantą.

Primename, kad „Honor 50“ serijos pristatymas turėtų įvykti jau šį mėnesį, o kol kas daugiausiai klausimų kelia tai ar šios naujienos turės „Google“ paslaugų paketą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo