Dovanojame 50€ vertės belaidžius ausinukus: tapkite mūsų „YouTube“ bendruomenės dalimi ir prisidėkite prie mūsų augimo!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-02-13
Dovanojame 50€ vertės belaidžius ausinukus: tapkite mūsų „YouTube“ bendruomenės dalimi ir prisidėkite prie mūsų augimo!
0 Pasidalinimai
633 Peržiūros

Telefonai.eu projektas gyvuoja jau daugiau nei penkerius metus, o per tą laiką mes Jums pateikėme tūkstančius naujienų ir šimtus apžvalgų, kurios visos lengvai pasiekiamos portale, kurį dabar skaitote. Tačiau tai tikrai nėra viskas, ką mes norime, planuojame ir siekiame realizuoti.

Be kasdienių naujienų, įvairiausių patarimų ar vis dažniau pasirodančių apžvalgų, norime Jums pasiūlyti ir kuo daugiau video turinio. Jeigu skaitote mus bent kelis kartus per savaitę, tikriausiai pastebėjote, jog kartais pasidaliname vienu ir kitu vaizdo įrašu, kuriuos visus talpiname savo „YouTube“ kanale. Tačiau šiemet norime tai daryti reguliariai ir dažniau nei įprasta!

Nuo šiol, kiekvieną savaitę ketiname pasiūlyti bent po du naujus vaizdo įrašus savo „YouTube“ kanale, o artimiausiu metu mūsų planuose ir daugiau įvairaus turinio, kuris turėtų būti įdomus visiems, kurie domisi technologijomis arba ieško naujų įrenginių. Tačiau mums itin svarbus yra ir Jūsų palaikymas. Kiekviena prenumerata, kiekvienas komentaras, kiekviena reakcija į naują vaizdo įrašą mums leidžia augti ir suteikia didesnes galimybes pateikti vis daugiau turinio. Todėl dabar ne tik kviečiame prisijungti prie Telefonai.eu „YouTube“ kanalo, kurį rasite paspaudę čia, bet ir siūlome Jums galimybę laimėti puikų prizą!

Norite laimėti mūsų išbandytus „EarFun Free Pro“ belaidžius ausinukus? Tuomet tai Jūsų proga! Viskas ką Jums reikia padaryti – prenumeruoti mūsų „YouTube“ kanalą ir aktyviai dalyvauti komentuojant, dalinantis ar kitaip prisidedant prie mūsų kuriamo turinio populiarumo, o vasario 28 dieną vienas laimingasis gaus šiuos belaidžius ausinukus visiškai nemokamai! Jau esate mūsų prenumeratoriai? Ne bėda! Konkurse dalyvauja visi dabartiniai, o taip pat ir nauji Telefonai.eu kanalo prenumeratoriai.

Taigi, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų „YouTube“ kanalo, diskutuoti po vaizdo įrašais, dalyvauti bendruomenės diskusijose ir taip prisidėti prie mūsų augimo, o mes Jums garantuojame ne tik daugiau turinio, tačiau ir puikų prizą. Tiesa, tai tikrai nebus vienintelis konkursas, kurio metu norime atsidėkoti mūsų lankytojams „YouTube“ platformoje, tačiau ateityje apie tai bus skelbiama išskirtinai ten.

 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo