Kas gi yra toji „Xiaomi” žudikė „Realme“? Viskas, ką turite žinoti apie šią kinų kompaniją

Paskelbė:   Leonardas Sindaravičius | 2021-02-08
Kas gi yra toji „Xiaomi” žudikė „Realme“? Viskas, ką turite žinoti apie šią kinų kompaniją
0 Pasidalinimai
1780 Peržiūros

Nors daugelis žino technologijų pasaulio senbūvius, kaip „Samsung“ ar „Apple“, rinkoje yra gausu mažesnių telefonų gamintojų, taip pat darančių jaudinančius dalykus, apie kuriuos verta žinoti - viena tokių kompanijų yra iš Kinijos kilusi „Realme“. Jos populiarumas Europoje ir Indijoje auga dėl puikių žemos bei vidutinės kainos įrenginių.

Nepaisant to, kad išgarsėjo kaip biudžetinių įrenginių gamintoja, šiemet „Realme“ žada išleisti aukštesnio lygio telefonų seriją - „Realme Race“. Šiame straipsnyje rasite viską, ką reikia žinoti apie sparčiai augančią išmaniųjų įrenginių gamintoją.

Trumpa „Realme“ istorija

„Realme“ buvo įkurta 2010-aisiais kaip dukterinė kitos išmaniųjų telefonų gamintojos „Oppo“ įmonė, tačiau 2018-aisiais „Realme“ tapo nepriklausoma ir pradėjo gaminti savo pačios telefonus. Nuo to laiko ši kompanija kepė išmaniuosius telefonus vieną po kito ir sparčiai iš Kinijos ir Indijos rinkos išsiplėtė į kitas šalis bei žemynus.

Kartu su „Oppo“, „OnePlus“ ir „Vivo“, „Realme“ priklauso Kinijos technologijų konglomeratui „BBK Electronics“. Tikslus ryšys tarp visų šių kompanijų niekad nebuvo atskleistas, tačiau neretai šių gamintojų telefonai dalinasi tokiomis pat inovacijomis - tai ypač pastebima tarp „OnePlus“ ir „Oppo“.

Kokius telefonus gamina „Realme“?

„Realme“ turi dvi pagrindines išmaniųjų telefonų linijas - pirmoji žymima tik skaičiais, pavyzdžiui „Realme 7“. Šios serijos telefonai pasižymi žema kaina ir gan vidutiniška specifikacija, o rinkoje yra lyginami su „Motorola Moto G“ ir „Xiaomi Redmi“ linijomis - tai telefonai žmonėms, kuriems reikia išvaizdaus ir patikimo įrenginio, tačiau nebūtini aukščiausi parametrai.

Antroji šios kinų kompanijos kuriama linija pasižymi „X“ raide prieš modelio skaičių - jai priklauso tokie įrenginiai, kaip „Realme X2 Pro“, „X3 Superzoom“ bei „X50“. Šie įrenginiai, lyginant su vien skaičiais žymima telefonų linija, turi aukštesnę specifikaciją, kartais ir porą unikalesnių funkcijų ar savybių. Kai kuriuose regionuose galima rasti daugiau „Realme“ telefonų linijų, žymimu „Narzo“ arba raidėmis „Q“, „C“ ar „V“.

Šiuo metu „Realme“ yra pranešusi apie aukštesnio lygio įrenginių seriją, pavadinimu „Realme Race“, pasieksiančią parduotuves šių metų eigoje. Tai bus ne tik spartesni ir galingesni įrenginiai, bet ir pirmieji premium klasės telefonai šio gamintojo asortimente, tad manoma, kad ir kainos bus šiek tiek aukštesnės.

Nors tai vis dar gana nauja kompanija, nuo savo debiuto ji išleido daugybę skirtingų įrenginių, tačiau nesilaikė tikslaus jų leidimo eiliškumo - kitaip nei kiti gamintojai, „Realme“ neturei tradicinio metinio įrenginių leidimo plano. Kalbant apie prieinamumą, šios kompanijos gaminamus prietaisus galima įsigyti daugelyje šalių, tačiau ne JAV. Viename interviu su „Techradar“ „Realme“ vadovas atskleidė planus išsiplėsti ir į Amerikos rinką, tačiau tai gali užtrukti dar bent porą metų.

Ką dar gamina „Realme“?

Kaip ir kitos kompanijos, „Realme“ turi išmaniųjų įrenginių ekosistemą, nors naujų prietaisų joje atsiranda iš lėto. Kompanija tai vadina 1+4+N strategija - „1“ čia reiškia Jūsų išmanųjį telefoną, valdantį prietaisus keturiose kategorijose, pavyzdžiui išmaniuosius laikrodžius ar garso įrenginius, o raidė „N“ reiškia išmaniųjų namų bei vadinamojo daiktų interneto prietaisus.

Tarp šių papildančių įrenginių yra ausinės „Realme Buds Air“, išmanieji laikrodžiai „Realme Watch“, sporto pagalbininkai „Realme Band“, o kai kuriuose regionuose taip pat siūloma namų elektronika, pavyzdžiui televizoriai, saugos kameros ir net dantų šepetėliai.

2021-iesiems įsibėgėjant „Realme“ portfolio turėtų išsiplėsti į dar daugiau laukų, tačiau kol kas neatskleidžiama kokių - galbūt išvysime tinklo modemų, planšečių ar periferinių įrenginių kompiuteriams.

Tuo metu pažintį su šios bendrovės telefonais esame pradėję ir mes - paspaudę žemiau esančias nuorodas galite perskaityti net 3 skirtingų klasių modelių apžvalgas:

 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo