Pamatykite pirmieji: „Samsung“ pristatys naujausius savo produktus, stebėkite viską tiesiogiai!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-05
Pamatykite pirmieji: „Samsung“ pristatys naujausius savo produktus, stebėkite viską tiesiogiai!
0 Pasidalinimai
437 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau kuris laikas ruošiasi naujųjų „Galaxy Note20“ serijos išmaniųjų telefonų pristatymui, o šiandien tai pagaliau įvyks ir oficialiai. Šiandien vakare prasidės „Galaxy Unpacked“ renginys, kurio metu gamintojas pristatys karščiausias savo naujienas, o tarp jų ir ilgai laukti flagmanai.

Telefonai.eu, kaip jau įprasta, pateiks Jums pačią karščiausią informaciją iš pristatymo, o tuo pačiu ir kviečia stebėti renginį gyvai. Transliacija internetu prasidės jau šiandien, 17:00 val. Lietuvos laiku, o transliacijos langą rasite kiek žemiau šiame tekste.

Primename, jog šiandien „Samsung“ turėtų pristatyti du naujus „Galaxy Note20“ serijos telefonus – tai „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra“. Internete gandai apie šiuos išmaniuosius telefonus sklido jau kuris laikas, o bene didžiausias klausimas buvo dėl to, kokį procesorių gamintojas nuspręs panaudoti Europos rinkoje, įskaitant ir Lietuvą.

Dauguma potencialų „Galaxy Note20“ serijos pirkėjų, ypatingai Europoje, tikėjosi, jog Pietų Korėjos milžinės vadovai nuspręs panaudoti tik „Snapdragon 865+“. Prieš kurį laiką, buvo pasirodę pranešimų ir apie naująjį „Exynos 992“ lustą, kuris turėtų būti kiek patobulintas „Exynos 990“ variantas, tačiau panašu, kad pokyčių šiemet gali ir nebūti.

Iki šiol „Samsung” neprasitarė apie būsimojo superflagmano specifikacijas, bet internete minimas „Snapdragon 865” ir „Exynos 990“ procesoriai, QHD+ rezoliucijos ekranas su 120Hz atsinaujinimo dažniu (veiks ir su maksimalia raiška), net 16GB operatyviosios atminties ir po ekranu montuojamas pirštų antspaudų skeneris. Spėjama, kad pagrindinės kameros raiška sieks 108MP, kaip ir „S20 Ultra” modelyje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Lenovo“ išleido pirmąjį savo „full-screen“ ekranu pasižymintį telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Sony“ Barselonoje ketina pristatyti tris naujausius savo flagmanus Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo