Telefonai.eu švenčia penktąjį gimtadienį ir kviečia laimėti „Redmi Note 9s" išmanųjį telefoną!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-17
Telefonai.eu švenčia penktąjį gimtadienį ir kviečia laimėti „Redmi Note 9s" išmanųjį telefoną!
0 Pasidalinimai
2652 Peržiūros

Birželio 17 diena daugeliui žmonių praslinks kaip ir visos kitos. Puodelis kavos, naujienos telefone, darbinga popietė ir galbūt jaukus vasaros vakaras su draugais ar šeima. Tačiau mums ši data tikrai nepranyks pilkos kasdienybės monotonijoje - 2015 metų birželio 17 eterį pirmą kartą išvydo Telefonai.eu projektas.

Šiandien švenčiame savo penkerių metų jubiliejų. Taip, teisingai, jei Telefonai.eu būtų žmogus, jis jau galėtų užpūsti žvakutes ant torto ir atkišęs plaštaką parodyti suėjusius metukus.

Tačiau, kitaip nei galbūt galėtų pasirodyti, penketas vasarų yra ne toks jau trumpas laikotarpis. Per jį išgyvenome net keletą metamorfozių - spėjome pabūvoti ne tik naujienų ir apžvalgų portalu, bet ir forumu, net kelis kartus keitėme projekto viziją, kol ji tapo tuo, ką matote šiandien. Brendome ir augome ne tik mes, bet ir mūsų bendruomenė. Puikiai prisimename laiką, kai visus savo skaitytojus būtume galėję susodinti prie vieno kavinės staliuko, o šiandien jiems sutalpinti prireiktų nedidelės šalies.

Norėtumėme pasidžiaugti, kad 2019 metai mums buvo itin sėkmingi - per juos sulaukėme daugiau nei 2 mln. apsilankymų, o 2020-ieji žada dar didesnį proveržį, kadangi jau dabar lankytojų skaičius perkopė 1,9 mln.

Tai, kad Jūs skaitote yra viena didžiausių motyvacijų, nes be Jūsų nebūtų mūsų. Būtent Jūsų kasdienis apsilankymas, vienos ar kitos reklamos paspaudimas ar nusipirktas produktas, pasinaudojant mūsų pateikiamomis nuorodomis, leido prieš mėnesį dienos šviesą išvysti ir naujajam mūsų įvaizdžiui. Šiam žingsniui buvo ruošiamasi kone metus, o šiandien yra beveik pasiektas pirmojo atnaujinimo etapo finišas.

Nors puslapio dizainas išliko labai panašus į mūsų ankstesnio portalo, tačiau po gražiais paveikslėliais ir tekstu slypi kardinalūs pokyčiai. Atsisakėme „Wordpress“ turinio valdymo sistemos ir perėjome prie visiškai unikalios platformos, kuri sukurta specialiai mums, įvertinant visus mūsų poreikius ir pageidavimus. Dėl to prožektorių šviesas nukreipti norėtume į „Devopal“ kolektyvą, kurie ir pavertė mūsų norus realybe. Jeigu Jums reikia internetinio puslapio, parduotuvės, logotipo, dizaino ar kažko kita virtualaus – spauskite čia ir kreipkitės į juos, paminėję mūsų vardą. Jie taip pat yra mūsų skaitytojai, tad tikrai suteiks puikias sąlygas Telefonai.eu bendruomenės nariams.

Prieš penktąjį mūsų gimtadienį buvo atnaujintas ne tik visas mechanizmas, kurio dėka veikia šis portalas, tačiau ir šviesesnėmis spalvomis pasidabino ir mūsų logotipas. Jį galite matyti viršutinėje portalo dalyje, „Facebook“ paskyroje ir visur kitur, kur minimas mūsų vardas. 

Kita vertus, labiausiai didžiuojamės tuo, jog po visomis naujomis spalvomis, šriftais ir mechanizmais išliko tie patys žmonės, kurie ir įrašė Telefonai.eu vardą į Lietuvos technologijų padangę. Mes vis dar esame tie patys vaikinukai, kurie lyg maži vaikai seilėjasi dėl kiekvieno naujo prietaiso pristatymo, užsimerkę gali išvardinti visų pagrindinių išmaniųjų specifikacijas ir išgirdę prašymą padėti išsirinkti telefoną drąsiai žengia į priekį.

Taigi, pradėdami šeštuosius gyvavimo metus vis dar didžiausiu prioritetu laikome skelbiamą turinį. Ir toliau stengsimės technologijų pasaulio naujienas pateikti greičiausiai Lietuvoje, rašyti tai, apie ką nutyli kiti, apžvelgti tuos įrenginius, kurių pageidauja mūsų skaitytojai, o svarbiausia - kelsime kokybės kartelę dar aukščiau, kad kiekvienas apsilankymas mūsų puslapyje taptų dar malonesnis ir turiningesnis. Netolimoje ateityje ruošiamės dar labiau išplėsti rašomų temų sąrašą ir Telefonai.eu paversti kai kuo daugiau nei tik naujienų ir apžvalgų portalu.

Kad mūsų jubiliejus nebūtų tik šventė mums – norime nudžiuginti ir Jus. Visai neseniai publikavome „Redmi Note 9s“ išmaniojo telefono apžvalgą, kuri susilaukė nemažai Jūsų dėmesio, o dabar norėtumėme šį modelį padovanoti. Kaip ir įprastai, viskas labai paprasta – žemiau esančioje formoje Jums reikia atlikti kuo daugiau veiksmų, už kuriuos gausite taškų, o lygiai po savaitės išrinksime vieną nugalėtoją, kuris ir laimės „Redmi Note 9s“ (apžvalgą galite rasti paspaudę čia).

Telefonai.eu gimtadienio konkursas!

Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šios įspūdingos mūsų penkerių metų kelionės. Tikime, kad kartu su jumis sutiksime dar ne vieną gimtadienį, o Telefonai.eu vardas skambės dar garsiau ir naujuose kontekstuose.

Ačiū,

Ignas, Lukas ir Žilvinas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 9S

Gearbest
227€

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo